Smartstrand (kukorica szőnyeg)

Lakberendezők számára küldött kérdőíven tette fel az INKU az alábbi kérdést: milyen az ideális padlószőnyeg? A válaszok alapján a tökéletes szőnyeg kényelmes, pihe-puha, harmonikus színű és elnyűhetetlen, a takarítása persze gyerekjáték, hiszen már eleve nem tapad rajta szennyfolt, nem fakul, és természetesen egészséges is, hiszen természetes alapanyagból készül. Mindezek mellett ráadásul ára is megfizethető. Vagyis: a Smartstrand.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás