Falikárpit, ágytakaró, stb…

Falikárpit, ágytakaró, párna, terítő, átvető, napron.
Napjainkban sem ritka, hogy a tapéta megoldások alternatívájaként kárpittal burkolják a falat. Kellemes hatást kelt, ha a bútorral, függönnyel harmonizáló falburkolatot készítenek ugyanolyan színű és mintájú kárpit anyagból. Nem a teljes falburkolat készül dekorfüggöny anyagból, hanem egy-egy falbetét, ami így erőteljesebb megjelenést ad.
Ágytakaróink, párnáink, terítőink gazdag méret és színválasztékban, stílusban kaphatóak illetve rendelhetőek üzletünkben,

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás