Alumínium sínes rúd karnis

Ebbe a csoportba sorolható az a függönykarnis, ahol alumínium karnissínen lévő műanyag csúszkák segítségével rögzíthető és mozgatható a függöny. A mozgatás történhet kézzel, zsinórral vagy motorral. Az alumínium függönykarnis előnye, hogy időtálló, viszonylag olcsó, szinte minden területen felhasználható. A műanyag csúszkák hangtalan siklást biztosítanak a függöny mozgatásakor.
A karnis teherbírását és hajlíthatóságát a profil keresztmetszete határozza meg. Az alumínium sínes függönykarnis szerelhető falra és mennyezetre, valamint ferde síkokra egyaránt. Karbantartást nem igényel
Meghibásodás esetén a karnis javítását rövid határidőn belül vállaljuk.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás