A vinyl padló

vinyl padlók a környezetet, sőt az egészségünket sem károsítják – a tévhitekkel ellentétben! A legtöbb mai vinyl padló szinte már 100%-ban újrahasznosított anyagból készült, sok pedig 25-30%-ban tartalmaz újrahasznosított anyagot. Mivel nem bocsát ki semmilyen, környezetre vagy egészségre káros anyagot – így tudatos választásnak bizonyul. Magas terhelhetőségű, magas kopásállóságú felületek, változatos mintákkal, színekkel és igazán dekoratív, trendi dekorokkal készülnek.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás